Seat Leon Cupra z gieldy

Seat Leon Cupra R używany to oferta nad wyraz ciekawa. Lata przemijają, a mimo to pojazdy te tylko nieco tracą na wartości. Dokładne wykonanie i wypróbowane rozwiązania technologiczne zaowocowały bezawaryjnością przez wiele lat, a to tak wyjątkowa własność wśród używanych samochodów.

Przed wyborem konkretnego jednak egzemplarza, warto przejrzeć jego dane techniczne oraz zweryfikować opinie właścicieli. Mimo że Seaty uchodzą za minimalnie awaryjne, presji czasu ulega każde auto. Dobrze jest zatem szczególną uwagę zwrócić na spalanie, które w dużej mierze jest zależne właśnie od kondycji pojazdu.

W komisach względnie z reguły spotkać można także dwie sportowe wersje – Seat Leon FR i Seat Leon Cupra R – przeznaczone dla miłośników, którym domyślny Leon, mimo że wykręcający bardzo przyzwoite osiągi, nie wystarcza. Po przeciwnej stronie barykady umieścić należy natomiast Leona z turbodieslem, który cechuje się doskonałą jakością. Przebiegi zbliżające się do 300 tysięcy przejechanych kilometrów nie stanowią niczego w tym przypadku zadziwiającego.

Na giełdzie relatywnie na co dzień natknąć się można także bardziej sportowe wersje – Seat Leon FR i Seat Leon Cupra R – przeznaczone dla miłośników, którym podstawowy model, mimo że wykręcający bardzo przyzwoite osiągi, nie wystarcza. Po drugiej stronie skali usytuować należy natomiast Seata Leona z turbodieslem, który charakteryzuje się doskonałą jakością. Przebiegi bliskie 300 tysięcy pokonanych kilometrów nie stanowią niczego w tym przypadku zadziwiającego.

Leave a Reply

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich