Exkluzívne miniceny bez obmedzení až do 31. 12. 2012!

Akciové kotlové zostavy a solárne zostavy Wolf a zostavy podlahového vykurovania gabotherm® si našli svoje pevné miesto u montážnych firiem a stavebníkov. Spoločnosť K K H vníma požiadavku trhu, aby zákazník mohol rátať s týmito zostavami počas celého roka. K K H sa preto rozhodla, garantovať akciové ceny zostáv až do 31. 12. 2012 a to ako pre zostavy kondenzačných kotlov Wolf, tak aj pre solárne zostavy Wolf a pre zostavy podlahového vykurovania gabotherm®.

Akciové zostavy v ponuke K K H uspokojujú potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Navyše zákazník získava špičkové produkty za výhodnú cenu. Pri kotlových zostavách Wolf sa zákazník môže rozhodnúť presne podľa svojej potreby. Ak hľadá riešenie pre výmenu starého kotla za nový pri existujúcom ohreve pitnej vody, môže si vybrať kotlovú zostavu na vykurovanie, ktorej základom je závesný kondenzačný kotol CGB-24.  Cenovo výhodné a dizajnovo zaujímavé riešenie vykurovania a ohrevu pitnej vody zabezpečuje kotlová zostava na vykurovanie a ohrev pitnej vody skladajúca sa zo závesného kondenzačného kotla CGB-24 a 120 litrového zásobníkového ohrievača vody CSW 120. Pokiaľ zákazník hľadá vhodné riešenie na vykurovanie a ohrev pitnej vody aj do interiéru, je tu kompaktná kotlová zostava na vykurovanie a ohrev pitnej vody s integrovaným zásobníkom pozostávajúca zo závesnej kondenzačnej centrály CGW 20/120. Súčasťou všetkých kotlových zostáv je ekvitermická regulácia BM s vonkajším snímačom a pripájacie súpravy.

Solárne zostavy značky Wolf predstavujú maximálne výhodné využitie slnečnej energie za výbornú cenu. Zákazník získava možnosť vybrať si zostavu dvoch solárnych panelov CFK-1 s príslušenstvom a montážnou súpravou na strechu pri existujúcom solárnom zásobníku, respektíve si môže zvoliť zostavu, ktorá mu zabezpečí komfort pri ohreve pitnej vody solárnou energiou vďaka solárnemu zásobníku SEM-2 300. Kompletné riešenie solárneho ohrevu pitnej vody a vykurovania kondenzačným kotlom ponúka zostava pozostávajúca zo závesného kondenzačného kotla CGB 20, solárneho zásobníka SEM-2 s objemom300 l a 2 plochých solárnych kolektorov CFK 1. Súčasťou všetkých zostáv je solárny modul SM1 a regulácia BM s vonkajším snímačom alebo BM-Solar, pripájacie súpravy, príslušenstvo ako aj montážna súprava podľa typu strechy.

Ponuku zostáv spoločnosti K K H dopĺňajú výhodné zostavy pre podlahové vykurovanie. Zákazník si teraz skutočne môže vyskladať riešenie presne pre svoj projekt. „Vyzbrojená“ zostava podlahového vykurovania s voliteľným rozdeľovačom VSS, ktorá je určená pre cca. 79 m2 plochy, obsahuje prakticky všetko, čo pre projekt podlahového vykurovania potrebujete. Okrem systémovej dosky a polybuténovej rúrky gabotherm® hetta je súčasťou zostavy aj dilatačný pás, rozdeľovač VSS s opornými puzdrami, uzatváracie kohúty AVR 1″ a skrinka pre montáž pod omietku. Toto všetko môže zákazník získať za jedinečnú cenu iba 24,9 EUR/m2 bez DPH. Stačí iba namontovať. Pokiaľ v projekte „chýbajú metre“ a vyzbrojená zostava nestačí, je možné ju doplniť o „holú“ zostavu podlahového vykurovania, ktorá je určená pre cca. 30 m2. Táto zostava obsahuje polybuténovú rúrku gabotherm® hetta, systémovú dosku a dilatačný pás.

Kotlové zostavy a solárne zostavy Wolf ako aj zostavy pre podlahové vykurovanie gabotherm® sú dnes istou voľbou každého montážnika a stavebníka. Za výborné ceny garantujú vysokú kvalitu a funkčnosť. Zákazník už nemusí jednotlivé produkty prácne vyskladávať. Zostavy Wolf a gabotherm® sú kompletné a zákazník tak dostáva všetko, čo pre svoj projekt potrebuje. Zostavy od K K H sú ideálna voľba každého správneho montážnika alebo stavebníka.

Viac informácií na Kkh.sk/predajna-akcia-2012/ 

Leave a Reply

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde