Plastové okno

Společnost SVĚT OKEN s.r.o. byla založena v únoru 1999. Zpočátku se zabývala výrobou a montáží stínící techniky a bytových doplňků a od června 2003 se věnuje výrobě a montáži plastových oken a dveří z šesti komorového německého okenních profilů GEALAN S 8000 IQ.

Okna GLEALAN ze systému S 8000 IQ vykazují díky své vytříbené 6-ti komorové konstrukci velmi dobré tepelně izolační vlastnosti, splňující nové požadavky normy ČSN EN 730540:2002 na ochranu tepla. Integrované velké výztuhy v rámech a křídlech zaručují dobrou stabilitu okna a umožňují konstrukci větších prvků, které zároveň odolávají silným náporům větru. A protože ochrana a bezpečnost jsou důležitými kritérii při výběru plastového okna, zůstává k výběru sklo a kování s odolností proti vloupání. Velmi důležitá je i klimatická pohoda v místnosti. Už před zabudováním okna je potřeba všechny tyto aspekty zohlednit. Plastová okna musí být nejen těsná, ale navíc často musí zajišťovat i vyrovnání vlhkosti v interiéru s ohledm na teplotu v místnosti. V případě oken GEALAN lze ke splnění těchto požadavků namontovat větrací klapku GECCO. Tato klapka umožňuje průběžnou výměnu vzduchu v dostatečném rozsahu bez nepříjemného průvanu. Větráním se podstatně zlepšují hygienické podmínky prostředí a snižuje se tak riziko vzniku plísní v ostění. Malá klapka s velkým účinkem dělá z Vašich oken okna s odvětráváním a to vše pro Váš osobní pocit klimatické pohody. Přitom kdykoliv je možné jednoduchým způsobem klapku aretačním kolíkem uzavžít a vrátit tak oknu jeho původní vlastnosti. Technicky splňuje větrací systém GECCO všechny požadavky, byl odzkoušen a certifikován s dosažením třídy 3 a 4 v hodnocení zvukově izolačních vlastností. Test také prokázal, že při tomto způsobu výměny vzduchu nevznikají žádné podstatné tepelné ztráty.

VÝROBA Výrobu oken i stínící techniky pro Vás provádíme v moderním výrobním areálu. Stroje výrobní linky jsou řízeny počítači. Do výrobního procesu můžete nahlédnout prostřednictvím fotografií v rubrice: Co Vás zajímá, certifikáty o původu a kvalitě materiálů a zajišťování kvality při výrobním procesu najdete v rubrice: Technická knihovna

MONTÁŽ Provádí v předem dohodnutém termínu naše montážní čety. S postupem montáže a zednického začištění zakázky se můžete předem podrobně seznámit v rubrice: Co Vás zajímá.

EKOLOGICKÁ LIKVIDACE Tuto službu doporučujeme využít. Vaše stará okna v den montáže odvezeme a ve spolupráci se specializovanou firmou zajistíme jejich ekologickou likvidaci.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS – Záruku na námi namontovaná okna poskytujeme pět let, při samostatném prodeji bez montáže dva roky. Jako výrobci oken i stínící techniky disponujeme všemi výrobními komponenty, což velmi zlevňuje případný pozáruční servis.

REKLAMAČNÍ ŘÁD – Dokument specifikuje výrobky a služby zahrnuté do záruky, záruční dobu, druhy vad, způsoby reklamování vad apod.

Leave a Reply

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde