Ragno Origini

Ragno je italská keramická společnost, která byla založena v roce 1949. V 60. a 70. letech dosáhla svého vrcholu uznání ve světě keramických dlažeb a obkladů. Již na počátku 80. let zavedla italská společnost  Ragno nejmodernější výrobní technologii a automatizaci, výrazně zkvalitnila obchodní strategii a marketing směrem na náročné požadavky světového trhu. Produkty italské společnosti Ragno jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, za pomoci špičkové technologie výroby. Vznikají tak keramické produkty vynikající kvality a vysoké odolnosti. Keramické obklady a dlažby Ragno najdou své uplatnění v tvorbě moderního interiéru, v komerčních prostorách a taky je lze použít v exteriérech.

Italská keramická společnost Ragno si vybudovala své stěžejní místo na světovém trhu keramických dlažeb a obkladů nejen pro svou vysokou kvalitu keramických produktů, ale také především pro nadčasový a moderní design a širokou nabídku různých moderních stylů. Proto je vyhledávána náročnými zákazníky na celém světě a o keramické produkty Ragno je stále větší zájem. Ragno vychází vstříc náročnému zákazníkovy širokým zastoupením různých stylů a nabídkou velkého množství keramických produktů v imitaci přírodních materiálů.

Keramické obklady a dlažby  evokující dřevo nabízí kolekce Ragno Origini. Kolekce Ragno Origini se vyznačuje šesti okouzlujícími barevnými odstíny dřeva od bílé, béžové po hnědou ( Ragno Bianco, Ragno Beige, Ragno Miele, Ragno Teak, Ragno Marrone, Ragno Wenge). Vyrábí se ve velkých formátech, připomínající dřevěné desky, 15x120cm  a 20x120cm. Povrch keramických produktů Ragno Origini je tvořen přirozeným a lehkým stínováním, které vytváří zářivé kruhy světla a tepla. Kolekce Ragno Origini je vhodná především na podlahy celého bytového interiéru, kde vytváří  harmonické a měkké prostředí. Je vhodná pro všechny, kteří upřednostňují elegantní a přirozený styl. Více můžete vidět na online fotogalerii koupelen.

Comments are closed

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.“ Mark Twain