Rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytového jádra pro Prahu a Středočeský kraj

Zabýváme se zejména: rekonstrukce panelového bytu, bytových jader, koupelen, montážemi kuchyňských linek a pokládkami plovoucích podlah. Specializujeme se na rekonstrukce bytového jádra v Praze a Středočeském kraji.

Změníme dispozice ve Vašem bytě, vystavíme nové zděné příčky, provedeme štukaterské práce, vymalujeme. Jakékoliv zednické práce pro nás nejsou problém. Pomůžeme Vám s výběrem materiálu, výpočtem jejich spotřeby, dodáme až do domu a profesionálně zpracujeme.

Rekonstrukce koupelny – tak by bez pochyby mohl vypadat skutečně seriál o nekonečném počtu dílů. Na každém veletrhu jsou nám prezentovány nové trendy, styly v obkladech i sanitární keramice a nepřeberné množství inspirace přichází i prostřednictvím katalogů, pořadů v televizích a nejrůznějších časopisů. I tak zde zůstává obrovský prostor pro individuální ztvárnění každého z nás. Nemusí se jednat o složité kreace, které by si vyžádaly nekonečné hodiny dokumentace v jednoduchosti je krása se říká a většinou je to pravda někdy stačí jen dobrý nápad.

Leave a Reply

„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich