Zateplenie domu na splátky od spoločnosti STOMIX

Uvažujete o zateplení rodinného domu, no nemáte dostatok finančných prostriedkov? Chceli by ste projekt zateplenia rodinného domu, spolu s rozpočtom a bonus podľa vlastného výberu zadarmo?

Spoločnosť STOMIX Slovensko, s.r.o.  jeden z najvýznamnejších výrobcov a dodávateľov zatepľovacích systémov v Slovenskej republike teraz ponúka novú službu a to zateplenie domu na splátky. Už nemusíte čakať na ďalšie nedoplatky za energie po zime, ale môžete začať šetriť hneď. Každý, kto sa teraz rozhodne pre zateplenie domu na splátky získa okrem bezplatného poradenstva a pozáručného servisu zadarmo aj možnosť vybrať si jeden z dvoch špeciálnych bonusov. K zatepleniu domu teraz získate 25 kilogramov kvalitnej interiérovej farby Gamadekor Blizard od spoločnosti STOMIX len za 1 €, alebo si môžete zvoliť farebné riešenie Vašej novej fasády vo všetkých odtieňoch bez príplatku za tónovanie.

K zatepleniu rodinného domu získate automaticky jedinečný balík služieb, ktoré Vám neposkytne nikto iný. Balík bezplatných služieb obsahuje:

 • Odborné poradenstvo
  Navrhneme Vám vhodné riešenie fasády či zateplenia priamo na mieru Vášho domu. Pri návrhu berieme do úvahy nie len typ stavby či jej konštrukciu, ale aj okolité prostredie, ktoré má taktiež významný vplyv na životnosť zateplenia. Navrhneme nie len základnú štruktúru zateplenia, ale poradíme Vám aj riešením kritických detailov.
 • Stavebný dohľad
  Naši technici budú dozerať na kritické fázy aplikácie zatepľovacieho systému a riešenie detailov. Túto jedinečnú službu získate len od spoločnosti STOMIX. Predídete tak skrytým chybám, ktoré Vás môžu v budúcnosti stáť tisíce eur.
 • Grafický návrh fasády
  Náš skúsený tím Vám navrhne a spracuje vizualizáciu budúceho vzhľadu Vášho domu podľa Vašich predstáv a najnovších architektonických trendov. Nemusíte sa spoliehať len na predstavivosť, vopred viete ako bude Váš dom po zateplení vyzerať.
 • Pozáručný servis
  Vášmu domu vystavíme servisnú knižku, na základe ktorej budú naši servisní technici pravidelne kontrolovať stav Vašej fasády. Včas odhalíme prípadné poškodenia, navrhneme údržbu. Vďaka tejto službe bude Váš dom aj po rokoch vyzerať ako nový.
 • Termovízne posúdenie domu
  Prostredníctvom termovíznej kamery Vám podáme ucelenú správu o miestach s najväčšími tepelnými stratami. Získate presnú predstavu o tom, ktorá časť stavby Vás pripravuje o najviac tepla.
 • Tepelno-technické posúdenie
  Prostredníctvom špecializovaného softvéru overíme vhodnosť navrhnutého zatepľovacieho systému a jeho skladby na Váš dom. Určíme prípadnú kondenzačnú zónu a navrhneme optimálne riešenie

Neváhajte a nečakajte viac so zateplením svojho rodinného domu. Vyplňte náš registračný formulár na www.fasadnecentrum.sk alebo sa obráťte na jedného z našich technických poradcov, a my Vám poskytneme viac informácií o zateplení rodinného domu na splátky, pozáručnom servise a bezplatných bonusov pre každého. Po vyplnení registračného formulára získate projekt zateplenia priamo pre Váš dom a automaticky postupujete do zlosovania o užitočné ceny.

Leave a Reply

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain