Slnečná dovolenka v Hurghadě

Ak radi trávite svoju dovolenku v nejakom príjemnom letovisku, skúste sa mrknúť pre zmenu treba do egypta. egyptská dovolenka sa pre tento rok stáva veľkým hitom a na obrovský boom návštevníkov sa chystá príjemné letovisko Hugharda. Tu miestne služby dokážu splniť všetky priania aj toho najnáročnejšieho klienta. Máme pre vás tipy na perfektné egyptský last minute.

Z Bratislavy sa dostanete letecky do Egypta prakticky za 3 hodiny. Tento spôsob dopravy patrí medzi najrýchlejšie a najpríjemnejšie zo všetkých. Cestovné kancelárie ponúkajú nepreberné možnosti, ako si užiť dovolenku vám na mieru. Na svoje si tu prídu ako milovníci kľukatého Nílu alebo staroegypstkých pamiatok, tak i mladí ľudia preferujúci nočný život a zábavu.

Hurghada

Táto pôvodne rybárska dedinka sa postupom času rozrástla v obrovský rezort, ktorý každoročne plní priania aj tým najnáročnejším klientom. Disponuje niekoľkými kilometre pláží, na ktorých sa nachádzajú hotely, ktoré ponúkajú mnoho služieb vo forme wellness, či klasického dovolenkového vyžitia. egyptská hurghada vás nadchne.

Zájazdy do Hurghady od spoločnosti Travel.sk

Ak sa radi nachádzate Priama na pláži, Objednajte si ponuku last minute all inclusive do hotela Bella Vista. Tento 4 * hotel ponuka pobyt na osem dní / sedom nocí pre jednu osobu za 349 € a garantujeme vám, že sa sem bude radi vracať.

Zájazdy do Hurghady od spoločnosti Invia.sk

Ak radi preferujete skôr wellness pobyt, potom určite vyhľadajte Rotana Coral Beach Resort, ktorý je ocenený štyrmi hviezdami. Pobyt all inclisive vás vyjde na osem dní / sedem nocí na 347 € a ponúkne vám k tomu aj súkromnú pláž. Pre tých z vás, čo radšej trávia dovolenku pri mori bez žiadneho obmedzenia pohybu, je tu ponuka aj klasické pláže, pretože hotel sa nachádza priamo na hlavnej promenáde.

Hoďte starosti za hlavu a vychutnajte si dovolenku v egypte podla vášho gusta.

Leave a Reply

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich