Vaše investície v dobrých rukách

Ostávajú Vám každý mesiac zvyšné peniaze? Úrokové sadzby na sporiacich účtoch v bankách sa Vám zdajú nízke? Investujte svoje peniaze s minimálnym rizikom, ale zaujímavým výnosom! Staňte sa novým investorom na portáli PůjčmeSi.cz a získajte nad Vašimi investíciami absolútnu kontrolu. Tento nový aukčný portál má za cieľ spájať ľudí, ktorí chcú investovať svoje peniaze, s ľuďmi, ktorí si ich potrebujú požičať. Vďaka novému projektu odpadá všetka byrokracia, s ktorou sa tak často stretávame v bankových inštitúciách.

Svoje „investice“ budete riadiť len a len Vy. V praxi to vyzerá tak, že si sami určíte, komu a za akú úrokovú sadzbu požičiate. Miera rizika závisí len od Vášho rozhodnutia. Vystupovanie v aukciách je anonymné (len pod Vašou prezývkou), takže Vám nehrozí žiadne verejné odhalenie identity.

Koľko môžete na portáli PůjčmeSi.cz investovať? Minimálna čiastka, ktorú môžete vložiť je 5.000 korún českých. Zhodnotenie Vami vloženej čiastky bude určite vyššie, ako v bežnej banke. Neprekvapia Vás žiadne skryté poplatky za vedenie účtov, jednáme vždy na rovinu a podľa jasných pravidiel. Ak je pre Vás tento typ „investice“  zaujímavý, neváhajte a registrujte sa ešte dnes.

Leave a Reply

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich