Nový talent Max Jason Mai

Poďme sa spoločné pozrieť na profesijný zivotopis miro smajdy, Ktorý je za jeho krátku dobu pôsobenia v hudobnej sfére už celkom obsiahly.

Už v roku 2006 sa v Košiciach objavil smajda na hudobnej súťaži Košický zlatý poklad a následná spevácka, rýchlo stúpajúca kariéra na seba nenechala dlho čakať. Píše sa rok 2009 a smajda miro sa objavuje v speváckej talentovej súťaži Česko-slovenská Superstar. Z nej potom vychádza ako hotový spevák, ktorý sa umiestnil z 15 000 uchádzačov na druhom mieste. Porazený bol iba Martinom Chodúrom.

Rok potom (2010) sa Miro objavuje na rockovej scéne sa songom Last Forever, ktorý spolu s piesňou  Baby tvorí jedny z najväčších ťahákov albumu Čo sa týka lásky. O rok neskôr skúša svoje šťastie v tanečnej súťaži Let ‚s Dance 4 a v tom istom roku vydáva videoklip k piesni Loneliness, ktorá slávi tak obrovské úspechy, že na ňu naviaže celú koncertnú šnúru po slovenských i Českej republike s názvom miro smajda Goodgye Tour 2011. A prečo s takým názvom, keď slávil také úspechy?

Od roku 2012 si totiž Miro necháva hovoriť Max Jason Mai az vychudnutého slovenských chlapca sa rodí hviezda svetového formátu s veľmi vypracovanou postavou a nezameniteľným charizmou. V USA nahral svoj ​​prvý song z pripravovaného albumu s názvom Don´t Close Your Eyes. S touto piesňou ale bohužiaľ nezabodoval v Baku na speváckej súťaži, ktorá sa konala v máji 2012. Ani vypracovaná postava a padajúce nohavice mu nezabezpečila postup do veľkolepého finále. Záznam z tohto večer si môžete prezrieť pod kľúčovým heslom „miro smajda eurovizia“.

My mu prajeme veľa ďalších speváckych úspechov v jeho kariére a tešíme sa na nové album.

Leave a Reply

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich