Na CZshare rovnako ako EROFLY sťahuješ za neuveriteľné ceny

Zaujímaš sa o filmy a muziku? Chceš sťahovať dáta rýchlo a lacno? Potrebuješ ukladať svoje dáta a zdieľať ich so svojimi priateľmi? Ak ti trikrát preblesklo hlavou ÁNO, tak už nemusíš nič riešiť. Prolikej sa na EROFLY a na ostatné servery typu  CZshare v ten moment zabudneš. Na EROFLY, ktorý ponúka neobmedzené ukladanie, sťahovanie a zdieľanie dát budeš ako doma. EROFLY sa zameriava prevažne na amatérske filmy a videá. Vyskúšaj jeho možnosti a uvidíš, že je naozaj super. EROFLY ponúka bombu, hneď pri registrácii!

CZshare versus EROFLY, to je dnes už nebo a gajdy
Jasne, na EROFLY oproti  CZshare dostaneš niečo navyše už pri registrácii. 1G štartovacieho kreditu získaš ZDARMA a kredit 500 GB pre sťahovanie si môžeš kúpiť len 295 Kč. Potom už sťahuješ na plné pecky a nič ťa nebrzdí. Keď to vezmem okolo a okolo, za štartovací kredit získaš tak 300 skvelých hudobných mp3jek ZDARMA, to už je pekná porcia muziky. Presne podľa tvojho gusta. Filmy, muziku aj ostatné dáta si však nie EROFLY môžeš sťahovať aj ZADARMO. Z EROFLY sú nadšení predovšetkým tí, čo sú na serveri aktívne a zdieľajú muziku s osobnými. EROFLY systém automaticky pripisuje ZADARMO kredity všetkým, ktorých súbory sú sťahované ostatnými užívateľmi. Je to jednoduché, daj svojim priateľom vedieť o tvojich uložených dátach a získaš kredity ZADARMO. Odkazy na súbory posielaš e-mailom, ICQ, Skypom alebo si ich môžeš vložiť na stenu svojho Facebooku.

CZshare a EROFLY ponúkajú najnižšími cenami
Ceny v digitálnom prostredí, na rozdiel od cien v dnešnom politiky pokrivené svete, padajú až neuveriteľne dole. Server EROFLY má s  CZshare podobnú finančnú politiku. Je cenovo veľmi dostupný a pomocou SMSky získaš 1 GB len za 10 Kč. Stále viac ľudí tak dáva dnes prednosť rýchlemu sťahovanie za symbolický peniaz pred nekonečným civel na teplomer, ktorý na monitore ukrajuje čas. Tvoj čas. Tlačidlo Erotika 18 + tiež stojí za reč, je ak ti už 18 rokov, dostane ťa za hranice všedných dní. No, a ešte jedna pecka na koniec. Na EROFLY nájdeš partnerský program, ktorý ti umožní zarobiť si nielen kredit, ale aj skutočné peniaze.

EROFLY je práve teraz ten najvýhodnejší server pre tvoje sťahovanie a nahrávanie filmov a dát. Bež do neho!

Leave a Reply

„Proti hluposti se bojovat musí, ale vyhrát se nedá!“ Jan Werich