Rapidshare má v Čechách rapídne odzvonené

Potrebuješ pre sťahovanie, ukladanie a zdieľané dát zrozumiteľný a napriek tomu rýchly server? Nechceš už donekonečna odklikávat odkazy, ktoré nikam nevedú? Dávaš prednosť komunikácii v češtine? Ak si trikrát pohoupal hlavou hore zase dole, potom je vec jasná. Zavri rapidshare a bež na EROFLY, je presne to, čo hľadáš. Od prvého okamihu je EROFLY príjemný server s naozaj širokou ponukou možností. EROFLY sa zameriava prevažne na amatérske filmy a videá. Vyskúšaj jeho možnosti a uvidíš, že je naozaj super. EROFLY ponúka bombu, hneď pri registrácii!

Rapidshare má úplne iný systém získavania kreditu
Jasne, na EROFLY dostaneš už pri registrácii 1G štartovacieho kreditu ZADARMO. Ale poďme sa pozrieť na späť rapidshare. V minulosti bol rapidshare úplne unikátnym serverom a stal sa pre jednu generáciu kultovým nástrojom pre sťahovanie dát. Tá doba je však dnes už preč. Na slovenský internet vstúpili ďalšie servery na čele s EROFLY, ktorý ponúka úplne unikátny systém získavania kreditu. Na rozdiel od rapidshare, kedy si kredity musíte predplatiť na určité obdobie, vsadil EROFLY na kombinácii získavanie kreditu úplne ZADARMO s možnosťou kúpiť si kredit pohodlne pomocou SMSky za bezkonkurenčnú cenu. 500 GB pre sťahovanie si môžeš kúpiť len 295 Kč.
Rapidshere sa javí dnes už finančne nezaujímavý
Áno, pre priemerného užívateľa je naozaj výhodnejšie, najmä keď ceny klesli tak nízko, že 1 GB na EROFLY je len za 10 Kč as počtom zakúpených Giga ide cena ešte nižšie, systém EROFLY, kedy platíte za stiahnuté dáta. Prečo teda rapidshare? Pre superaktivní užívateľov ponúka systém EROFLY ešte ďalšie možnosti. Keď sú tvoje súbory sťahované ostatnými užívateľmi, na EROFLY získavaš kredit ZADARMO. Je to jednoduché, daj svojim priateľom vedieť o tvojich uložených dátach. Je tu tiež čarovné tlačidlo Erotika 18 + a je ak ti už 18 rokov, dostane ťa za hranice všedných dní. No, a ešte jedna pecka na koniec. Na EROFLY nájdeš partnerský program, ktorý ti umožní zarobiť si nielen kredit, ale aj skutočné peniaze.

EROFLY je práve teraz ten najvýhodnejší server pre tvoje sťahovanie a nahrávanie filmov a dát. Bež do neho!

 

Leave a Reply

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich