Uložto EROFLY už nestačí

Sťahuješ dáta? Sdílíš je a ukládáš? Potrebuješ rýchlosť a nechceš zbytočne míňať svoje peniaze? Práve si odkývala trikrát ÁNO pre server EROFLY. Jasne, EROFLY sa rozbieha a je k nezastavenie. Predtým veľmi obľúbený server uložto, ktorý ponúkal ukladanie, zdieľanie a sťahovanie dnes v očiach fanúšikov stagnuje. Je to práve EROFDLY, ktorý prevzal pomyselnú štafetu a ponúka neuveriteľné podmienky a naozaj širokú ponuku dát na stiahnutie a zdieľanie. Preklikaj sa na EROFLY a dáš mi za pravdu, že je naozaj super. EROFLY ponúka bombu, hneď pri registrácii!

Uložte versus EROFLY, mrkneme sa im na zúbok
Jasne, na EROFLY dostaneš niečo navyše už pri registrácii. 1G štartovacieho kreditu získaš ZDARMA a kredit 500 GB pre sťahovanie si môžeš kúpiť len 295 Sk. Potom už sťahuješ na plné pecky a nič ťa nebrzdí. Keď si vezmem, že za 295 Kč si môžem užiť tak niečo cez 700 filmov, tak to sa myslím oplatí. Filmy si však na EROFLY môžeš sťahovať aj ZADARMO. EROFLY sa oplatí všetkým, čo sú nie serveri aktívna. Oproti uložto funguje na EROFLY zaujímavý systém získavania kreditu, ktorý je ZDARMA. Čím viac ľudí o tvojich súboroch vie a sťahuje je – tým viac kreditu získaš! Odkazy na súbory posielaš e-mailom, ICQ, Skypom alebo si ich môžeš vložiť na stenu svojho Facebooku.

Uložto pokrivkáva za REOFLY aj v cene
Uložto mi nepríde výhodné. Keď potrebuješ na EROFLY kredit, ľahko ho získaš pomocou SMSky, 1 GB je len za 10 Kč. Cena navyše ide s množstvom objednaných GB razantne dolu. Milovníci digitálny erotiky tu nájdu tiež tlačidlo Erotika 18 +, ktoré ťa dostane, je ak ti už 18 rokov, za hranice všedných dní. No, a ešte jedna pecka na koniec. Na EROFLY nájdeš partnerský program, ktorý ti umožní zarobiť si nielen kredit, ale aj skutočné peniaze. Myslím, že už ne nej o čom, EROFLY dnes jednoznačne vo virtuálnom svete vedie. Vyskúšaj ho a daj vedieť aj ostatným.
EROFLY je práve teraz ten najvýhodnejší server pre tvoje sťahovanie a nahrávanie filmov a dát. Bež do neho!

Leave a Reply

„Proti blbosti i bohové bojují marně.“ Jan Werich