Ubytování ve 220-ti zemích s garancí nejnižší ceny

Znáte stránky HotelsCombined.cz? pokud rádi cestujete bez cestovky, tak věřím, že naše stránky již znáte. Pomohou vybrat ubytování v hotelu za nejlepší ceny na trhu ve více než 220-ti zemích světa. Můžete si vybrat pobyt ve více než 120000 destinacích po celém světě a my Vám zajistíme ubytování. V databázi máme přes 2 miliony hotelů.
Náš systém nalezení a rezervace ubytování a hotelů funguje na principu srovnání nabídky stovek cestovatelských portálů po celém světě. Z dané nabídky vybereme nejlepší cenu, kterou Vám nabídneme a můžeme ji i garantovat. Jsme si tak jisti naší nabídkou, že Vám můžeme zaručit nejnižší cenu v hotelu dle Vašeho přání. Jestliže svůj hotelový pokoj najdete na internetu levněji po provedení rezervace na HotelsCombined, vrátíme vám rozdíl v ceně!
Vše je k dispozici on-line a bez žádných dalších skrytých poplatků, platí se jen za hotel. Naše stránky jsou plně lokalizované do češtiny a podporují i naši měnu. Vyvinuli jsme také iniciativu Zelených Hotelů a Odpovědné Turistiky, což je vzdělávací nástroj navržený tak, aby pomáhal cestovatelům, majitelům hotelů a místním komunitám dosáhnout environmentálního, sociálního a kulturního udržitelného rozvoje.

Leave a Reply

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich