Vše o tvorbě webových stránek

Jaké weby děláte nejčastěji?

Poptávka po webových stránkách je velmi různorodá. Vytvoříme krásnou jednoduchou microsite pro prezentaci vaší firmy, ale i náročnou webovou aplikaci, která zefektivní podnikání. Zkušenosti máme s klasickými webovými stránkami, Eshopy, aplikacemi, softwarem, web designem atd.

 

Zobrazí se web na počítači, tabletu i na mobilním telefonu?

V současné době chodí na web přes mobil a ostatní zařízení 23% lidí, takže responzivita je opravu nutná. To, že je web responzivní znamená, že se dobře zobrazí na jakémkoliv zařízení (PC, desktopu, tabletu a mobilu). Mobilní web od nás je samozřejmost.

 

Jak dlouho trvá tvorba webových stránek?

Doba vývoje je velmi individuální a liší se od náročnosti webu. Jednoduchá microsite trvá zhruba 3 týdny, obsáhlejší webové stránky 2 měsíce, složitá webová aplikace může i déle. Pokud máme volné kapacity, snažíme se klientovi vyjít vstříc a stihnout i šibeniční termíny.

 

 

Je nutný marketing nového webu?

Marketing je v dnešní době nepostradatelný. Pokud spouštíte nový projekt, bez pořádné propagace se neobejde. A tím pořádné nemyslíme nutně finanční náklady, ale spíše správnou strategii a tah na branku. Konkurence je v online prostředí obrovská a právě často projektů krachuje na tom, že je zanedbána právě stránka propagace.

 

Jaká je cena za tvorbu webové stránky?

Cena za tvorbu webu je velmi individuální. Záleží především na náročnosti a obsáhlosti webu. Cena za jednoduchou microsite s originálním designem se pohybuje kolem 10.000 Kč. Složité webové stránky s velkým množstvím podstránek se mohou vyšplhat až na stovky tisíc korun.

 

Leave a Reply

„Nejkrásnější ze všech tajemství je být géniem a vědět to jen sám.“ Mark Twain