Cartridge – zásobníky plné barev

Nezapomínejte na cartridge, jelikož značkové inkoustové kazety mají velký podíl na výsledné kvalitě tisku. Správný výběr cartridge má vliv nejen na kvalitu tisku. Jednotlivé cartridge se liší, proto je třeba vybrat vždy tu správnou, právě pro vaši tiskárnu. Vhodným výběrem cartridge dosáhnete nejen dokonalého sladění a kontrastu barev, ale sníží se i spotřeba inkoustu, čímž ušetříte nějaké peníze navíc. V našem e-shopu nabízíme cartridge mnoha známých značek tak, aby si vybral opravdu každý zákazník, dle toho, jakou tiskárnu používá. Samozřejmě je třeba brát v úvahu i výběr správného papíru.

Nejste si jisti výběrem cartridge či papíru do tiskárny? Neváhejte nás kontaktovat. Věříme, že s naší pomocí budete doma či v kanceláři tisknout v kvalitě, která se přiblíží profesionálnímu tisku. Mezi nejprodávanější cartridge v našem e-shopu patří kazeta HP C 9502 AE Black, kterou si pravidelně objednává mnoho našich zákazníků. Vlastníte – li tiskárnu Hewlett Packard, vyzkoušejte také tuto cartridge.

Leave a Reply

„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich