Dárky od A do Z

Dárky od A do Z
S blížícím se svátkem Valentýnem zamilovaní shání dárky, kterými by potěšili svého partnera a zároveň se těší na dárek, který dostanou.  Někdy je to očekávání hezčí než svátek samotný, protože dárek může i zklamat.  Aby k tomu nedošlo, prohlídněte si originální dárky na www.az-darky.cz a vyberte ten nejlepší dárek pro partnera.  Mohou to být dárky se symboly lásky, praktické, vtipné, tvořivé a požitkové.
Podíváme se na posledně jmenované netradiční dárky.  Požitek se vryje do hlavy a zůstává na něho dlouhá léta příjemná vzpomínka.  Mezi takové požitkové dárky patří Sada na čokoládovou masáž.
Čokoládová masáž je mnoho let špičkou mezi masážemi.  Obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.  Čokoláda stimuluje tvorbu dopaminu v mozku a uvolňuje endorfiny a serotonin, čímž způsobuje báječnou náladu.  Kromě toho má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavuje toxické látky z těla.  V zimních měsících je čokoládová masáž zvlášť žádoucí.  Pokožka po masáži zůstává sametově hebká a vláčná.  Antioxidanty v čokoládě posilují imunitní systém, opakované masáže působí preventivně a antidepresivně.  Dá se říct, že je to přírodní lék na smutek, únavu, stres a syndrom vyhoření.
Jste-li daleko od domova a bolí vás hlava, pomůže vám Pomůcka na masáž hlavy s dvanácti masírovacími drátky.  Masírování je velmi příjemné, uvolňuje napětí a stres.
Dárky z lásky mohou mít mnoho podob a záleží jen na vás, kterým dáte přednost.
Netradiční dárky najdete v eshopu AZ-Dárky.

Leave a Reply

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich