S Chutnou kyticou ľahko nájdete vhodný darček

Videli ste už kyticu z ovocia?

Na slovenskom trhu sa objavila výnimočná novinka. Chutné kytice, ktoré sú krásne na zjedenie. A to doslova. Sú totiž naaranžované z ovocia. Predstavujú ideálny darček pri každej príležitosti: rodine a priateľom k narodeninám či výročiam, ale aj obchodným partnerom ako milá pozornosť. Chutné kytice sú tiež perfektné riešenie pre všetkých, ktorí hľadajú očarujúce a zdravé občerstvenie na väčšie udalosti ako svadobnú hostinu, párty, rokovanie. „Na kyticu z ovocia je vždy vhodný okamih, či už chcete potešiť blízkeho, alebo mať na večierku niečo mimoriadne,“ hovorí konateľka spoločnosti Frutia, s.r.o. Jana Bednárová. Už od začiatku má značka Chutné kytice veľký úspech. Zákazníci sú nadšení z pestrého a kvalitného ovocia na kytici a obdarovaní hovoria, že originálnejší darček ešte nedostali.

Pestrá ponuka z pestrého ovocia

V ponuke je momentálne tucet kytíc od decentných malých po veľké a honosné kreácie. Ceny sa pohybujú od 19 do 45 €. Kým menšie kytice vo veľkosti S sú vhodné pre jednu osobu, najväčšie v ponuke vo veľkosti L obsahujú až takmer 100 kúskov ovocia v celkovej hmotnosti jeden a pol kilogramu. Vďaka tomu sa vynikajúco hodia na väčšie rodinné, spoločenské i firemné udalosti.

Najčastejšie používané ovocie v Chutných kyticiach sú jahody, ananás, sladké melóny kantalup a medový a hrozno. V zimne ladených kyticiach potešia farby a chute pomaranču, kiwi a karamboly. Pochutiť si môžete aj na čerstvých figách. Sladkým prekvapením sú kolieska naozajstného banánu, jablkové mesiačiky a jahody v pravej mliečnej čokoláde.

Extra čokoláda na jahody je jeden z doplnkov, ktorým možno Chutné kytice obohatiť. Na výber sú aj rozkošní plyšoví medvedíci a balóniky v tvare srdiečka a s nápisom Happy Birthday. Prehľad všetkých kytíc a možností sa nachádza na stránke www.chutnekytice.sk, kde sa dajú priamo a jednoducho objednať aj bezpečne zaplatiť. Objednávať možno tiež telefonicky na číslach  0903 898 555 a 02/4319 1668.

Len to najlepšie a 7 dní v týždni

Chutné kytice sľubujú „Zážitok z ovocia kúsok po kúsku“. Preto si dajú záležať na tom, aby každá kytica bola dokonalá a predovšetkým, aby na nej bolo len to najlepšie. Ovocie, z ktorého sa Chutné kytice tvoria, je vždy čerstvé a prvotriedne. Pripravujú sa na objednávku a tesne pred doručovaním.

Doručenie je zatiaľ dostupné len v Bratislave a okresoch Malacky, Pezinok a Senec. Objednávky kytíc v hodnote od 120 € možno doručiť aj v okresoch Dunajská Streda, Trnava, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Galanta, Šaľa, Nové Zámky a Nitra. Svojich hostí tak môžu prekvapiť a originálne pohostiť aj firmy či svadobné páry, ktoré organizujú podujatie ďalej od hlavného mesta.

Chutné kytice sa doručujú 7 dní v týždni, aj v nedeľu a vo sviatky, od 9. do 21. hodiny. Na prepravu sa používa najmodernejšie úžitkové vozidlo s chladiacim priestorom.

Comments are closed

„Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.“ Jan Werich