Dravosť a nespútanosť (Vlčia svorka)

Mnoho filmov zachytáva strašidelné zvuky vlkov, ktorí najčastejšie vyjú na mesiac. Táto predstava je však skreslená. Vlk nevydáva zvuky len tak pre radosť. Občas sa to môže stať, ak je v bezpečí vlastného teritória, inak ide skôr o sled náhod. Vlci vyjú v dvanástich rôznych tónoch a nikdy by vytím neohrozili svoju bezpečnosť. Zavýjajú najmä pred lovom, po love, pri nebezpečenstve alebo v žiali. Všetko vo svorke je harmonizované a synchronizované. Svorka sa väčšinou drží v počte dva až osem jedincov. Je to tak kvôli bezpečnosti, ale aj možnosti rozdeliť sa o korisť. Každý v svorke pozná svoju rolu a vie, čo sa od neho očakáva.

O tom, že vlčia prirodzenosť drieme aj v ľuďoch vás presvedčí naša Vlčia svorka (www.vlciasvorka.eu).

Prečo sme si vybrali tento názov? Výborne vystihuje našu podstatu. Držíme sa totiž hesla „dravosť, nespútanosť, živočíšnosť“, ale zároveň preferujeme nenásilnosť, svornosť a priateľský prístup. Sme len malá skupinka (svorka) kreatívnych ľudí a úlohy máme presne vymedzené. V silnom prúde konkurencie a odvážnom svete reklamy sa drieme dopredu. Cítime sa slobodní, nespútaní konvenciami a občas sme až živočíšne odvážni. Presne takýto je vlk. Máme svoj štýl, držíme sa prirodzenej podstaty. A čo vám ponúkame? Prečo by ste mali navštíviť našu stránku?

Máte tvorivé myslenie, ale akosi neviete dať textu požadovaný súlad? Vy napíšte svoju myšlienku a my ju učešeme. Jazyková korektúra pre nás nie je problém. Ponúkate zaujímavý tovar alebo službu? Chcete dať o sebe vedieť? Dajte si u nás napísať originálny reklamný text. Ste online magazín a potrebujete redaktora? Žiaden problém, naši „draví“ vlci nájdu témy, aby bol práve ten váš magazín atraktívny a čitatelia sa sem radi vracali.

Pre deti, mládež, ale aj dospelých ponúkame online doučovanie slovenského jazyka (http://www.vlciasvorka.eu/online-sj/). Ako to funguje? Stačí, aby ste mali skype alebo ICQ a vyučovanie sa môže začať. Nebude to len nudná teória. Sľubujeme moderné a zaujímavé doučovanie. Cez písomnú komunikáciu o zaujímavých témach a analýze zaujímavých textov si vysvetlime to, čo vám v jazyku robí problém. Okrem iného naša stránka organizuje rôzne súťaže, ako napríklad fotografickú s názvom Duša fotografa. Vždy je určená nejaká téma. Keď dosiahneme počet sto fotografií, tak vyberieme tri, vymyslíme na ne príbeh a autorov fotografií odmeníme. Navyše na stránke nájdete príťažlivé články, sekciu Zabudnutá knižnica (antikvariát, kde môžete vkladať knihy, ktoré vy už nevyužívate, ale inému by sa možno hodili). Máte problémy v oblasti lásky, vzťahov alebo sa vám stalo niečo zaujímavé a chcete sa s tým podeliť? Na to je tu naša Vlčia poradňa. Radiť vám bude náš  „alfa“ pár Katka a Viktor. Nečakajte moralizovanie a kázanie. Skôr pôjde o odľahčenie a povzbudenie. V neposlednom rade tu máme rubriku Fejtóny pohlaví (http://www.vlciasvorka.eu/fejtony-pohlavi/), kde sú zábavnou a ironickou formou riešené problémy medzi pohlaviami.

Samozrejme je toho ešte oveľa viac, stačí iba kliknúť na našu stránku. Na nikoho nebudeme ceriť zubu, práve naopak, snažíme sa vyjsť každému v ústrety.

Ak sa chcete pridať medzi našich priateľov na FB, tak budete neustále s nami, informovaní o novinkách, súťažiach alebo nových príspevkoch (články, fotografie). Chceme vytvoriť komunitu, ktorá sa prestane báť živočíšnej dravosti, ale naopak, dokáže ju využívať vo svoj prospech. Sme si vedomí, že služby, ktoré ponúkame my, ponúka mnoho iných stránok a spoločností. No i napriek tomu chceme svoju prácu vykonávať originálne. Tak, aby ste z nej mali radosť a radi sa k nám vracali. Pretože nie je nič dôležitejšie, ako dôvera. Nechceme len brať, ale vo veľkej miere dávať. Len s vami sa z nás stane naozajstná „vlčia svorka“. Dokážeme, že nás môže byť viac, ako ukazujú vlčie štatistiky? Práve v tom, že máme štýl a okrem reklamy a článkov ponúkame aj zábavné a poradenské rubriky, sme bližšie k vám.

Že nemáte v láske vlkov? Ide z nich hrôza a strach? My chceme odbúrať konvencie, hranice, nájsť spoločnú cestu a reč. Možno si spomeniete na príbeh Kniha džunglí. Malého chlapca vychováva vlčia rodinka. Je milá, priateľská a starostlivá. Dá chlapcovi všetko, čo je v jej silách a naučí ho všetko, čo vie. Práve s takouto kožou ideme na trh aj my. Chceme vám dať zo seba maximum. Čo vieme si nechceme nechať len pre seba. Navyše sa nechceme držať striktne len svojho. Budete to práve vy, kto nás bude formovať. Radi prijmeme vaše návrhy a pripomienky, ktoré nás posunú vpred. Na našej stránke budete mať to, čo si sami vyvolíte. Zaujíma vás nejaká konkrétna téma? Napíšte nám. Chceli by ste spustiť fotografickú súťaž s konkrétnou tematikou? Nech sa páči. Máte námety a pripomienky na zlepšenie, uvítame ich.

Pánmi tu nie sme my, ale vy. Svornosť a vernosť je u nás samozrejmosťou. Budeme sa na vás tešiť.

Leave a Reply

„Jedna ženská vidí často dál, než pět mužských s dalekohledem.“ Jan Werich