O děťátkoko už se nemusíte bát, hlídá nanny, jděte také spát

Monitory dechu jsou dnes hojně využívány téměř ve všech porodnicích. Na českém trhu si získal oblibu monitor dechuNanny, který používá mnoho rodičů i po propuštění miminka z porodnice. Porodnictví zaznamenalo v posledních letech velký pokrok a přežívá stále více dětí narozených i několik měsíců před plánovaným termínem. Zejména tyto velmi předčasně narozené děti doporučujeme hlídat pomocí monitoru dechu Nanny, který zabezpečí také klidný spánek rodičů. Tyto děti jsou ohrožené syndromem náhlého úmrtí kojence mnohem více než děti narozené v termínu. Monitor dechu Nanny zachraňuje životy vašich největších pokladů.

Využijte možnosti hlídat vaše dítě, když spokojeně spinká. Umístěte monitor dechu Nanny pod matraci postýlky s vědomím, že pro bezpečí vašeho maličkého děláte maximum. Náhlými výpadky dechu nejsou ohroženy pouze nedonošené děti. Další rizikovou skupinou jsou děti, které přišly na svět po dlouhém porodu a po příchodu na svět měly drobné či větší potíže s dechem.

Monitor dechu Nanny je vhodný i pro miminka narozená bez komplikací. Kojenci, jež jsou krmeni mateřským mlékem nebo kojeneckou mléčnou výživou často ublinkávají. Ve spánku může dojít k vdechnutí zvratků a ucpání dýchacích cest i u miminka, které nepatří do rizikové skupiny. Monitor dechu Nanny včas upozorní rodiče na možná rizika, aby měli dostatek času rychle zasáhnout a zachránit život a zdraví svého miminka.

Chůvička Nanny může někde způsobit planý poplach, když dojde ke krátké dechové pauze při spánku zdravého miminka. Neděste se předem, ale vždy se ujistěte, že vaše děťátko je v pořádku.

Leave a Reply