Keramické dlažby a obklady série Advance společnosti Atlas Concorde

Advance – série od keramičky Atlas Concorde

Už samotný název představuje nápaditost, kvalitu pocházející ze zakládajícího státu firmy, jímž je Itálie. Společnost není dobře známá jenom v naší republice, ale také v celém světě. Keramička byla založena v roce 1969. Atlas Concorde je jednou z prvních firem v odvětví keramiky na světě, díky svým technologickým schopnostem je tvůrcem trendů na celosvětovém trhu. Společnost je zaměřena především na výrobu pro zaujetí architektů, designérů interiérů a náročné spotřebitele. Díky své velkoobsáhlé škále výrobků navržených tak, aby uspokojily vysoké nároky a splňovaly zároveň velké požadavky na svou kvalitu. Katalog Atlas Concorde nabízí 60 kolekcí včetně série Advance. Cílem této firmy je uspokojit všechny architektonické požadavky na obklady a dlažby pro bytové a komerční použití.

Série Advance upoutá na první pohled svými elegantními barvami navozujícími, velmi luxusní a oslnivý dojem právě svou jemností. Kolekce působí vznešeným, velmi působivým a živým dojmem. Barevných variant nabízí Advance hned několik. Jsou to Bianco Brera, Dorato Aral, Grigio Lipica, Moca Creme a Nero Basalto. Obklady a dlažby v sérii Advance můžete najít o rozměrech 45×90 cm, 60×60 cm, 30×60 cm. Součástí kolekce jsou samozřejmě také rafinovaně tvarované obklady do podoby cihly o velikosti 30×60 cm. Stejně tak v této kolekci můžeme nalézt obklady utvořené do podoby mozaiky ve stejné barevné škále jakou je tvořena celá série. Tato mozaika se vyrábí ve velikosti 30×30 cm. Kromě tohoto druhu mozaiky jež připomíná vedle sebe naskládané různě dlouhé proužky dlažby je série Advance tvořena mozaikou na níž se nachází tmavší jemné čáry jež pokrývají dlažbu. Tento druh mozaiky se dá zakoupit o velikosti 30×60 cm. Série Advance se nejlépe hodí do interiéru a to především do nejvíce obývaných prostor. Od keramičky Atlas Concorde, ale i spousty jiných francouzských, italských, či španělských výrobců kvalitní keramické dlažby a obkladů.

Na Internetu lze nalézt několik prodejních stránek, které tuto kolekci nabízejí. I tady objevíte samozřejmě spousty dalších výrobců a jejich kolekce, které jsou na špičce světového trhu s keramickou dlažbou a obklady.

Comments are closed

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain