Narodeninové náradie

Poznáte to. V dome či byte sa niečo pokazí a aby váš život mohol pokojne pokračovať ďalej, je to potrebné urýchlene opraviť. Po dlhých minútach hľadania zistíte, že nemáte doma žiadny potrebný nástroj.

Na nehody v domácnosti je dobré sa pripraviť. Veď kvalitné nástroje dnes už vôbec nie sú drahé. Stačí zájsť do Baumaxu a všetky nástroje od výmyslu sveta máte pekne pod jednou strechou.

Baumax – nástroje pre každého za pár eur

Baumax je jednotka vo svete predaja stavebných materiálov najrôznejšieho druhu. V Baumaxe nájdete všetko na stavbu,  záhradu a ľahko si v predajniach tejto firmy zakúpite aj všetko potrebné na vybavenie príjemného bývania.

Baumax pochádza z Rakúska a svojim zákazníkom robí radosť nízkymi cenami už po dobu 35 rokov. Baumax nezabúda na to, že za svoj jedinečný úspech môže vďačiť len a len svojim zákazníkom. A preto svoju 35-ku oslavuje spolu s nimi. Baumax má pre svojich priaznivcov pripravených niekoľko veľmi zaujímavých akcií a zliav. Presvedčte sa o tom a vyberte sa do najbližšej predajne Baumaxu.

Baumax nájdete hneď v niekoľkých mestách po celom Slovensku. Napríklad v Bratislave je ich hneď niekoľko. Baumax môžete ďalej navštíviť v Banskej Bystrici, Košiciach, Martine, Nitre, Poprade, Prešove, Žiline, Prešove, Trnave a Prievidzi. Predajne Baumax sú otvorené každý deň, od pondelka do nedele. Otváracie hodiny sú najčastejšie od ôsmej ráno do ôsmej večer. Toto sa však môže do určitej miery líšiť od predajne k predajni.

Po nové náradie si tak do Baumaxu môžete skočiť takmer nonstop.

Prezrite si katalóg náradia na firemnej stránke Baumax.sk a zoznámte sa s ponukou bližšie. V katalógu náradia nájdete množstvo užitočných  nástrojov v narodeninových cenách. Čo by ste povedali na káblový bubon so zníženou cenou. Ušetriť môžete až 22 percent. Podobných jedinečných ponúk nájdete v Baumaxe viac ako dosť. Neváhajte a oslavujte narodeniny spolu s Baumaxom.

Leave a Reply

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde