Obchůdek Adéla – bio přípravky do domácnosti, kosmetika, bio vaření, outlet – secondhand

Náš sortiment zboží je určen nejen pro ženy. Sortiment chceme rozšiřovat o další zajímavé zboží, které používáme stejně jako zákazníci, kteří u nás nakoupí. Zboží doplňujeme průběžně denně. Najdete u nás přípravky, které jsou vhodné ke každodenní péči o domácnost, věci praktické, ale i takové, které Vám udělají radost, jako třeba kvalitní kosmetika KIWI COSMETIC a SIBERICA NATURA za přijatelné ceny.

Náš outlet secondhand nabízí řadu kvalitních oděvů pro děti i dospělé. Nabízené zboží jednotlivě po kusech vybíráme, řada zboží je označena originální visačkou a cenovkou. Snažíme se vybírat kousky zajímavé, pěkné a hledíme také na kvalitu materiálu a zároveň i na stav zboží.

V obchůdku Adéla si můžete vybrat přípravky ekodrogerie řady YELLOW-BLUE vyráběná z mýdlových ořechů.
Specializujeme se na ekologické pracíčistící prostředky. Jedná se zejména o tekuté prací koncentráty z přírodních materiálů, vyrobených bez příměsí chemikálií.

Připravili jsme také zdravé potraviny ke zdravému vaření. Například zdravé obiloviny, přírodní sladidla, ochucovadla, sůl a potravinové doplňky v bio kvalitě by neměli chybět v kuchyni a zvláště kde se vaří s pomocí THERMOMIXU TM5. Tyto výrobky a v bio kvalitě totiž nedostanete v běžném obchodě.

Leave a Reply

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat