Investujte do kvalitního monitoru, šetřete oči i peněženku

Když si kupujete nový počítač, rozhodně nešetřete na monitoru. Možná přistupujete ke koupi počítače s myšlenkou, že Vám bude sloužit pouze dočasně, na krátkou dobu. Monitor by Vám měl vydržet déle než počítačové komponenty, které zastarají již za několik měsíců. Protože mnoho lidí prosedí dlouhé hodiny před monitorem v pracovní době a doma používají monitor také k zábavě, jejich oči jsou vystavovány nadměrnému světelnému záření.

Ve vlastním zájmu si vyberte kvalitní značkový monitor se snadnou nastavitelností jasu barev a nízkou energetickou spotřebou. Používáním vysloužilých monitorů si můžete přivodit zdravotní potíže v podobě bolesti očí a hlavy. Při dlouhodobém používání nevhodného monitoru se vám může znatelně zhoršit zrak. Při výběru monitoru samozřejmě budete brát na zřetel také velikost úhlopříčky a typ monitoru.

Po našich zkušenostech bychom Vám doporučili monitor Samsung S24B350HS s 24 LCD s LED podsvícením . Značkové monitory Samsung dosahují vysoké kvality za rozumnou cenu a chrání Váš zrak při práci s PC.

Leave a Reply

„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde