Už máte svoje vlastné chytré prográmky?

Ak sa považujete za človeka moderného, ktorý ide s dobou, potom máte určite na zozname vášho imanie pripísaný počítač, telefón alebo notebook. Každé toto zariadenie vám uľahčuje každodenný kontakt s okolím a nemusí ísť len o zábavu, ale napríklad aj o prácu. Do každého takého prístroja potom musíte mať nainštalované rôzne programy, vďaka ktorým vlastne fungujete.

My sa teraz spoločne pozrieme na programy na stiahnutie, ktoré sú bežne k dostaniu na webe zadarmo a ktoré vám stopercentne nesmie vo vašom laptope chýbať.

Program na úpravu fotiek

Tieto aplikacie vám umožní upravovať si vaše fotky nielen z dovolenky podľa ľubovôle. Jedná sa o programy zadarmo, ktoré stiahnete na akomkoľvek webe, ktorý je ponúka. Zabudnite na zastarané maľovanie, kde fotku môžete s veľkými problémami tak maximálne orezať a orientujte sa na Photoshop, ktorý vám umožní profesionálne výsledky a vy si tak môžete vytvárať aj vlastné albumy.

Karaoke programy

Patrí medzi najzábavnejšie aplikacie na stiahnutie. Vďaka nim zažijete na každej party odteraz len srandu a nie nudu. Postačí vám k tomu iba podmazy piesne a jej text, ktorý do aplikácie nahráte a môžete veselo začať spievať. Super je, ak si k tomuto dovybavíte tiež mikrofón, ideálne dva, pre prípadne duety.

Ak vás zaujímajú programy na pc formou noviniek na trhu, potom sa nezabudnite pozrieť na programynastahnutie.sk.

Leave a Reply

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde