Registrace do katalogů

Registrace do katalogů je velice důležitou a neopomenutelnou součástí procesu SEO . Díky tomu, že necháte naše internetové stránky zaregistrovat do různých fulltextových vyhledavačů (Seznam, Google, Bing, Yahoo! A spoustu dalších) díky čemuž dosáhnete a získáte spoustu zpětných odkazů na vše stránky a taktéž si tím přivedete další návštěvníky na svoje internetové stránky a tím si zvýšíte svoje pozice a statistiky ve všech vyhledávačích.

Když si vyberete tuhle společnost registrace do katalogů, máte zajištěno že o vaše stránky bude postaráno s největší péči a taky, že budou zaregistrovány do co nejvíc internetových katalogů, protože disponují velkou databázi s těmito stránkami a podle ceny (kterou najdete v sekci ceník) kterou si vyberete tak podle toho vaše stránky zaregistrují.

Máte na výběr z řady možností kam nechat svoje internetové stránky zaregistrovat (od 50 katalogů až po 950 katalogů – všechny katalogy jsou české). Dále doporučují super nabídku a to registraci do 1150 katalogu jenom za 3 500kč. Taktéž nabízejí napsání PR (pageRank) do 100 stránek za 1000kč. Tvorbu PageRanku a vložení ho na 100 stránek za 1 300kč. Dále nabízejí registraci do 150 slovenských katalogů za 600kč a v poslední řadě i registrace do 130 Anglických katalogů za 600kč.

Osobně si myslím, že ceny jsou super a přívětivé pro všechny, kteří mají velké plány se svými webovými stránkami.

V dnešní době je velká konkurence a prosadit se s kvalitním a plnohodnotným webem je čím dál tím složitější a propagovat si svoje stránky sám je zdlouhavé a namáhavé, využijte služeb registrace do katalogů a nechce za sebe tohle práci udělat jiné lidi.

Registrace do katalogů má dlouholeté zkušenosti, jelikož na poli působení jsou již 8 let a za tu dobu zaregistrovali víc jak 4000 firemních prezentací, internetových obchodů.

Registrace do katalogů provádí zcela ručně a zaručují vám, že vaše internetové stránky zaregistrují do všech katalogů, které si jenom vyberete a to do nejlépe vystihující či odpovídající kategorie na které jsou vaše internetové stránky zaměřeny. Můžete různě kombinovat balíčky z jejich nabídky. A taky vám zcela zdarma pošlou CD s přiloženými screenshotami, abyste měli 100% důkaz toho, že všechny vaše registrace proběhli úspěšně a že vaše internetové stránky byly zaregistrovány do vámi vybraných katalogů.

Registrace do katalogů disponují opravdu velkou databází různých internetových katalogů, a tudíž věřím, že si každý z vás vybere právě ten balíček služeb, který se mu nejvíc hodí.

Pokud vás zajímavá jaké mají registrace do katalogů reference neváhejte a podívejte se na jejich stránky na sekci reference, kde mají vždy napsaný název firmy nebo stránek a potom statistiky v různých vyhledávačích, katalozích a zjistíte, že referencí mají opravdu hodně a všechny jsou kvalitní.

Registrace do katalogů mají pro vás super akci. A to pokud si umístíte na svůj web na hlavní stranu jejich dva odkazy, získáte slevu 10% na objednávku. Bohužel, ale pokud ze svého webu tyhle odkazy zrušíte dřív jak po uplynutí 12 měsíců, bude vám ta sleva zpětně dofakturována a vy budete muset tuhle 10% slevu uhradit.

Rozhodně si myslím, že registrace do katalogů je super řešení pro kvalitu vašich internetových stránek.

Leave a Reply

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich