Zahradní fungicidy k potlačení výskytu plísní, hub, bakterií a chorob rostlin

Aplikace zahradních fungicidů je důležitou součástí péče o pěstěné rostliny. Ve vlhkém teplém prostředí se daří plísním, jež napadají listy rostlin či poškozují zrající plody. Při pravidelném zalévaní jsou rostliny ve vlhku neustále. Fungicidy určené k péči o zahradní a polní rostliny eliminují výskyt plísní, bakterií a houbovitých organismů. Fungicidní přípravky na zahradní rostliny působí proti řadě přenosných chorob.

Jedním ze širokospektrých fungicidů je Kocide 2000. Fungicid Kocide 2000 chrání rajčata, brambory, vinnou révu, okurky, tykvovitou zeleninu, jabloně, hrušně, peckoviny i okrasné dřeviny. Fungicidní přípravek Kocide je prevencí proti kadeřavosti listů, bakteriální spále stromů, korové nekróze, okurkové plísni a révové plísni. Působí také na rajčatovou čerň a septoriózu.

Výskyt plísní a hub je vždy nepříjemnou komplikací pro pěstitele plodin. Použitím fungicididů proti plísním na baktericidů proti bakteriím chráníte zdraví a vitalitu rostlin, které se Vám odmění bohatou úrodou.

Leave a Reply

„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ Jan Werich