Registrace do katalogů firem

Registrace do katalogů je velice důležitou a neopomenutelnou součástí procesu SEO . Díky tomu, že necháte naše internetové stránky zaregistrovat do různých fulltextových vyhledavačů (Seznam, Google, Bing, Yahoo! A spoustu dalších) díky čemuž dosáhnete a získáte spoustu zpětných odkazů na vše stránky a taktéž si tím přivedete další návštěvníky na svoje internetové stránky a tím si zvýšíte svoje pozice a statistiky ve všech vyhledávačích.

Když si vyberete tuhle společnost registrace do katalogů, máte zajištěno že o vaše stránky bude postaráno s největší péči a taky, že budou zaregistrovány do co nejvíc internetových katalogů, protože disponují velkou databázi s těmito stránkami a podle ceny (kterou najdete v sekci ceník) kterou si vyberete tak podle toho vaše stránky zaregistrují.

Máte na výběr z řady možností kam nechat svoje internetové stránky zaregistrovat (od 50 katalogů až po 950 katalogů – všechny katalogy jsou české). Dále doporučují super nabídku a to registraci do 1150 katalogu jenom za 3 500kč. Taktéž nabízejí napsání PR (pageRank) do 100 stránek za 1000kč. Tvorbu PageRanku a vložení ho na 100 stránek za 1 300kč. Dále nabízejí registraci do 150 slovenských katalogů za 600kč a v poslední řadě i registrace do 130 Anglických katalogů za 600kč.

Osobně si myslím, že ceny jsou super a přívětivé pro všechny, kteří mají velké plány se svými webovými stránkami.

V dnešní době je velká konkurence a prosadit se s kvalitním a plnohodnotným webem je čím dál tím složitější a propagovat si svoje stránky sám je zdlouhavé a namáhavé, využijte služeb registrace do katalogů a nechce za sebe tohle práci udělat jiné lidi.

Registrace do katalogů má dlouholeté zkušenosti, jelikož na poli působení jsou již 8 let a za tu dobu zaregistrovali víc jak 4000 firemních prezentací, internetových obchodů.

Registrace do katalogů provádí zcela ručně a zaručují vám, že vaše internetové stránky zaregistrují do všech katalogů, které si jenom vyberete a to do nejlépe vystihující či odpovídající kategorie na které jsou vaše internetové stránky zaměřeny. Můžete různě kombinovat balíčky z jejich nabídky. A taky vám zcela zdarma pošlou CD s přiloženými screenshotami, abyste měli 100% důkaz toho, že všechny vaše registrace proběhli úspěšně a že vaše internetové stránky byly zaregistrovány do vámi vybraných katalogů.

Registrace do katalogů disponují opravdu velkou databází různých internetových katalogů, a tudíž věřím, že si každý z vás vybere právě ten balíček služeb, který se mu nejvíc hodí.

Pokud vás zajímavá jaké mají registrace do katalogů reference neváhejte a podívejte se na jejich stránky na sekci reference, kde mají vždy napsaný název firmy nebo stránek a potom statistiky v různých vyhledávačích, katalozích a zjistíte, že referencí mají opravdu hodně a všechny jsou kvalitní.

Registrace do katalogů mají pro vás super akci. A to pokud si umístíte na svůj web na hlavní stranu jejich dva odkazy, získáte slevu 10% na objednávku. Bohužel, ale pokud ze svého webu tyhle odkazy zrušíte dřív jak po uplynutí 12 měsíců, bude vám ta sleva zpětně dofakturována a vy budete muset tuhle 10% slevu uhradit.

Rozhodně si myslím, že registrace do katalogů je super řešení pro kvalitu vašich internetových stránek.

Comments are closed

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde