Vyhrávajte v štýle Cézara

O moci peňazí a chuti víťazstiev toho vedel slávny Cézar zaručene dosť. Veď nenadarmo je aj dnes považovaný za jedného z najlepších vojenských vodcov v histórii ľudstva. Územné zisky Rímskej ríše za jeho panovania sú toho nepopierateľným dôkazom.

Na to, aby ste si vychutnali sladký pocit víťazstva, nemusíte siahnuť po zbraniach a pustiť sa do dobyvačných vojen. Máme pre vás niečo oveľa jednoduchšie. A navyše pohodlné, plné luxusu a štýlu.

Club Cezar – luxusná herňa v Bratislave

Ruleta? Poker či automaty?

Poker klub v Bratislave v luxusnom prevedení. To je Club Cezar, kde sa budete cítiť zaručene príjemne. A to nielen pri pokery. K dispozícii budete mať komfortnú kaviarenskú časť, kde si môžete v pokoji pri poháriku kvalitného alkoholu vychutnať príjemný rozhovor.

Club Cezar sa vyznačuje ojedinelým luxusom, ktorý doplní jedinečné chvíle víťazstiev. Špičkovo vyškolený personál kasína sa postará o splnenie aj tých najtajnejších želaní. Profesionálny prístup k zákazníkom je základom nášho úspechu. V Club Cezar nájdete krásu, luxus a modernú eleganciu.

Skvelý poker Bratislava. Cezar klub vám však ponúka aj:

  • ruletu Alfa Street R8
  • videoterminály VNT, SYNOT, KAJOT, MERKUR,
  • 7 Jackpotov

Kde nájdete Club Cezar?

Casino v Bratislave Cezar, s ruletou, pokrom a automatmi, sa nachádza na adrese Blumentálska 24 – Krížna 42. Do herne môžete zavítať kedykoľvek. Priestory Clubu Cezar sú totiž otvorené 24 hodín denne.

Neváhajte, príďte si zahrať do luxusnej herne Cezar. Či už poker, ruletu alebo automaty. Nebudete ľutovať. Viac informácií o Club Cezar nájdete na webovej stránke  Clubcezar.sk.

Leave a Reply

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich