Vraj liečbu na všetky neduhy tela je možné nájsť v prírode. Neveríte?

Moderná medicína v mnohých prípadoch čerpá z prírody. A to doslova. Vedci nachádzajú nové lieky v prírode. Extrahujú rôzne látky z rastlín a potom ich testujú. Z času na čas sa trafia a objavia nejaký zázračný liek. Takýto liek však nebude prírodný. Veľké farmaceutické firmy totiž začnú pôvodne prírodné látky vyrábať umelo. A takýto proces prináša množstvo nepríjemností.

Vždy je lepšie sa spoľahnúť na čisté prírodné prípravky, ktoré sú priamym produktom prírodných procesov. Áno, takéto lieky či procedúry môžu byť drahšie, máte s nimi však záruku čistoty a neškodnosti. Pri prírodnej liečbe sa hojne využívajú minerálne vody. Psoriáza liečba – liečba psoriázy pomocou liečivých vôd je efektívna. Úspechy sa dostavujú aj pri liečbe ochorení ako dermatitída či atopický ekzém.

Prírodná liečba či prírodná kozmetika nie je žiadnou novinkou. Poznali ju a využívali už naši predkovia stovky či tisíce rokov nazad. My máme dnes tú výhodu, že o prírodnej kozmetike toho vieme oveľa viac. Používanie prírodnej kozmetiky nemusí byť založené iba na slepej viere. Máme tu vedu a dôkazy, ktoré potvrdzujú, že využívanie prírodných látok je účinné a bezpečné zároveň. Navyše dnes žijeme v globálnom svete. Už sa nemusíme spoliehať iba na miestne prírodné látky a prípravky.

One Response to “Vraj liečbu na všetky neduhy tela je možné nájsť v prírode. Neveríte?”

  1. Dena napsal:

    Nám tiež lekárka nevedela pomôcť tak sme sa vybrali prirodnou cestou a atopicky ekzem sa nam vyrazne zlepsil.

Leave a Reply

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich