Hračky pro děti, které milují les a přírodu

Hračky jsou důležité pro všechny děti. Děti si potřebují hrát a často žadoní, ať jim rodiče koupí novou hračku. Na trhu je mnoho nekvalitních plastových hraček, které ve velkém produkuje čínský trh.

Chcete aby hračka splňovala vyšší normy a dítěti se nerozbila při prvním použití? Prohlédněte si nabídku našich hraček. Pokud své děti často berete na procházky do lesa a učíte je lásce a respektu k přírodě, možná zatouží po hračkách z našeho e-shopu. Menším dětem se jistě zavděčíte plyšovým zajíčkem, divočákem nebo jezevčíkem, jehož výraz připomíná, že se právě chystá k lovu. Touží Váš syn či vnuk zúčastnit se lovu divoké zvěře? Opravdickou zbraň mu svěřit nesmíte, zato jej můžete obdarovat Brokovnicí Monte Carlo, která vypadá jako skutečná zbraň. Pro starší kluky, nebo také tatínky, kteří si stále rádi hrají, máme modely traktorů a harvestorů. Jsou to skutečné modely, nikoli obyčejné hračky.

Naším tipem na dárek jsou hrací karty s různými lesními motivy. Např. kočky, ryby, psi, byliny, ptáci, poníci či divoké květy. Karty se nestanou hračkou, ale oblíbenou hrou, při které se děti naučí poznávat lesní zvířata nebo porost. Než děti dnes půjdou spát, nechte je chvilku si hrát. S hračkami a hrami, zabaví se sami.

 

Leave a Reply